ORAFOL-KPMF

درباره ما

در طی سالهای گذشته شبکه نمایندگان اورافول پا از اروپا فراتر گذاشته و در حال حاضر کاورهای اورافول در اکثر کشور های دنیا عرضه میگردد. استفاده از مواد تجدید پذیر در تولید کاور های اورافول و KPMF همواره مد نظر مهندسین ما بوده است تا زیباتر شدن خودروی شما منجر به آسیب های زیست محیطی نگردد. 

همچنین شایان ذکر است، کاورهای اورافول، به دلیل داشتن چسب ویژه اورافول، با رنگ خودروی شما ترکیب نمیشود و به رنگ خودروی شما آسیب نمیزند. 

کمپانی اورافول مواد اولیه چسب خود را از تنها معدن طبیعب پلی اورتان جهان در قاره آفریقا استخراج میکند که این امر باعث ویژگی های منحصر به فرد کاورهای اورافول گشته است. 

در سال 2019 کمپانی اورافول در راستای توسعه طیف رنگی کاورهای خود، اقدام به خرید سهام شرکت kpmf انگلستان نمود تا رنگ های جذاب تری را به کالیته کاور های خود اضافه کند. 

ماموریت ما

“ماموریت ما در Orafol.Iran،  این است که کاور های  باکیفیت Orafol آلمان  و KPMF انگلستان  را در قلب ایران عرضه نماییم. ما همواره تلاش می کنیم پل مورد اعتمادی باشیم که این برندهای مشهور را به مشتریان ارزشمند خود متصل می کند. کمپانی اورافول وظیفه دارد تا در ضمن زیبا تر کردن خودروی شما با کاور هایی با کیفیت و با دوام، از موادی در ساخت کاورهای خود تولید کند که کمترین آسیب را به محیط زیست وارد نماید. 

چشم انداز ما

“به عنوان نماینده انحصاری Orafol و KPMF در ایران، ما آینده ای را متصور هستیم که در آن خودرو های رنگارنگ با کاورهای با کیفیت زیبایی مضاعف به خیابان ها ببخشند. امیدوار هستیم در آینده، استاندارد های زیبایی را تغییر دهیم و خودرو های از حالت بی روح فعلی که عمدتا در رنگ های سفید و مشکی هستند خارج کنیم. 

نمایندگان فعال اورافول

صادقی

رپنیک

بهنام پور

عنایت اللهی

شیروش موتور